هسته دیجیتال

هسته دیجیتال ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید ، ساخت بازی برای گوشی های هوشمنده و ارائه خدمات طراحی بصری برای صفحات مجازی می باشد.

پیشنهاد ما قبل از هر چیز ، مشاوره با کارشناسان فروش است ، تا بتوانیم خدمات را با بهترین کیفیت با توجه به نوع سیستم و درخواست شما ارائه کنیم.

تخصص شرکت

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

چند کلمه از رئیس شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال.

آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سید نیما موسوی

طراح / یو اکس دیزاینر
درباره هسته دیجیتال
0
متخصص
0
مشتری خوشحال
0
موارد موفق

چرا هسته دیجیتال را انتخاب کنید؟

متفاوت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مسئولیت

کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و گذشته را می طلبد.

شفافیت

تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت.

تمامیت

که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

تصاویر دفتر هسته دیجیتال

مشتریان شرکت